1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

GRID 2

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga dns, 29 Maj 2013.

 1. dns

  dns Anëtar i Njohur

  Postimet:
  753
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
  GRID 2

   
 2. albo88

  albo88 Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  0
  Minimum
  OS: Windows Vista, Windows 7, Windows 8​
  Processor: Intel Core 2 Duo @ 2.4Ghz or AMD Athlon X2 5400+​
  Memory: 2 GB RAM​
  Hard Disk Space: 15 GB HD space​
  Video Card: Intel HD Graphics 3000 / AMD HD2600 / NVIDIA Geforce 8600​
  DirectX®: 11​
  Sound: Direct X compatible soundcard​
  Karta te tjera qe suportojne lojen : Intel HD Graphics 3000, Intel HD Graphics 4000, Intel Graphics 5200. AMD Radeon HD2600 or higher, HD3650 or higher, HD4550 or higher, HD5000 Series, HD6000 Series, HD7000 Series. NVIDIA GeForce 8600 or higher, 9500 or higher, GTX220 or higher, GTX400 Series, GTX500 Series, GTX600 Series: AMD Fusion A8 or higher.​
   

Shpërndaje faqen

Loading...