1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Graphic Designer online service work from home

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga DeepImpact, 4 Prill 2019.

 1. DeepImpact

  DeepImpact Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Contact me if you need a graphic designer with 3+ experience
   
 2. Dr1

  Dr1 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  I can work online bro , what do you need ?
   
 3. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
  Tash a po kërkon graphic desinger apo po shpreh talentin tënd ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...