1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Vend Pune Graphic Designer (Bashkpunim)

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga AVM Digital, 17 Janar 2019.

 1. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  456
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kerkoj Graphic Designer me Eksperience per Nje Bashkpunim (Te Interesuarit te me kontaktojne DM)
   
 2. ALTDAM0N

  ALTDAM0N Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1

Shpërndaje faqen

Loading...