1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Google search trick

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga coycol, 11 Korrik 2019.

 1. coycol

  coycol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  384
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje,
  A din dikush ndonje metod si te kerkoj ne google per webfaqe te krijuara me WiX. apo website qe kane ne domain "domain.wixsite.com"

  Faleminderit
   
 2. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  627
  Pëlqimet:
  185
  Pikë nga trofetë:
  88
  meri dns e wix dhe vendosi ne google
   
 3. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  414
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  53
  inurl:wix.com
   

Shpërndaje faqen

Loading...