1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Google Play & Itunes GiftCards

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga OmeRfrom02, 17 Qershor 2020.

 1. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  254
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendejte Antaret e ITSHQIP nese ndonjeri shet giftcards Itunes ose PlayStore le te me kontaktoj per me shum detaje.
  P.S kerkoj persona qe kan shum giftcards mundesisht.
   
 2. ILazz.Os

  ILazz.Os Anëtar Aktiv

  Postimet:
  214
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  po shok sa te duash gift ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...