1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Google drive po me ben spo me lejon te perdor disa web

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga emiljano22, 11 Mars 2018.

 1. emiljano22

  emiljano22 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  305
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  prsh ka 2 dite me del google drive ne filma24 "https://prnt.sc/ipqpl6" dhe ne disa web te tjere nuk me jep akses po me bllokon dini ndonje menyre si ta rregulloj
  PS : u futa ne extension i provova te tera i bera disable po prap nuk funksiononte
   
 2. MEkaNIku

  MEkaNIku Anëtar Aktiv

  Postimet:
  121
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  38
  po thot ja ke shkel kushtet dhe rregullat e googles tash ti qfare ke bere mund ta mos besh at veprimm me
   
 3. emiljano22

  emiljano22 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  305
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  po e pash o vlla po nuk eshte hera e par qe po futem ne filma24
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,703
  Pëlqimet:
  1,185
  Pikë nga trofetë:
  243
  në s'gaboj ska të bëj me ty por me site-in
  mbase kishin hostuar ndonjë file i cili është bllokuar për arsye shkelje regullash
   
  emiljano22 pëlqen postimin.
 5. emiljano22

  emiljano22 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  305
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  kjo do jete besoj sepse jane seriale te mara nga netflix
   
 6. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Provoje me tor browser, ndoshta nuk do te kesh kete problem.
   
 7. emiljano22

  emiljano22 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  305
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  nuk beri vlla
   

Shpërndaje faqen

Loading...