1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Google Adsense nuk e njeh kodin postar

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga CybeRnotic, 12 Tetor 2019 në ora 17:14.

 1. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,916
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  E kam nje kanal ne youtube, kam mbledhur disa para aty, mirepo kur dua ti nxjerr google adsense nuk e njeh qytetin tim qe gjindet ne kosove... Si mund tja beje?
   
 2. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  184
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  38
  qfar country eki adsense ?
   
 3. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,284
  Pëlqimet:
  342
  Pikë nga trofetë:
  113
  tash a se njeh qytetin a kodin postar ? sepse sa e di ska problem ta njeh nese osht albania shteti
   
 4. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,916
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Qytetet e kosoves spi njeh me kode postare
   
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,687
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  93
  po e bon ni zerro ma pak
   
 6. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,916
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Po thu ban a?
   
 7. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,687
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  93
  po
   

Shpërndaje faqen

Loading...