1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur google adsense ip

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga james, 23 Qershor 2017.

 1. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  259
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  Kam hyr ne adsense me ip tjeter dhe degjova se adsense te suspendon nese hyn me ip tjeter si tja bej ? me duhet ndihm shpejt
   
 2. Leka niti

  Leka niti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Hahahaha tkan rrejt
   
 3. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Jo bre qfar , mundet me ta qit gmail me e verifiku recovery e-mail , ose emrin e qytetit ku je bere login heren e fundit ,a me ta suspendu jo jo .
   

Shpërndaje faqen

Loading...