1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Google Adsense Approved Accounta

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga sg1, 26 Nëntor 2015.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. safit

  safit Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  Po du me ble AdSense full aproved
   
 2. sg1

  sg1 Haveibeenpwned ?! Staff Member IT Staff

  Postimet:
  4,635
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kam pranuar PM nga ti, google ads acc mund te ta japi pasi tme vjen pagesa!
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...