1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Google AdSense Aplikim

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga bthaci, 28 Prill 2020.

 1. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  E hoqa fare Adsterra se sja vlente do i coj trafik edhe do e nis per AdSense, por ktu ne AdSense i fus link e bloggspot edhe thot smundesh ta futesh kete website
  Se di pse
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,302
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Sepse duhet te jete 6 muaj i vjeter faqja. (keshtu ka qene, nuk e di nese mund te kete bere ndonje ndryshim) cfare mesazhi te nxjerre?
   
 3. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Dua qe te nis bloggun per aplikim tek Add sites qe i fut domain i fus Url e bloggspotit por thot URL can't be added as a site
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,302
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Beje aplikimin nga paneli i blogger.
   
 5. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Vlla un kam 1 bloggspot gati 1 vit a prish pun neqofse un i ndryshoj emrin dhe link e bloggspot dhe me pas ta nis per aplikim?
   
 6. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Prsh,
  Kam pas nje Blogg qe ne 2016-2017, e gjeta sot dhe dua te punoj me te. Puna esht ktu se un dua ti ndryshoj emrin dhe link e bloggspotit a prish pun ne Google AdSense domethen a ti quan vitet? Sepse kushti i AdSense per aplikim me blog duhet te jet 6 muaj aktiv
   
 7. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,302
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Duhet te kuptosh se nuk duhet te hapet sa here teme te re kur ke nje pyetje. Tashme e ke nje teme te hapur perse hape teme te re?
   
 8. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Harroj pz :p
   
 9. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  300
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje
  Desha Te Pyes Se A ka aplikuar ndokush me frik ne google adsense dhe me intereson termi qe kam degjuar se website duhet te jet me e vjeter se 6 muaj , a eshte e vertet kjo apo jo ?
   
 10. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  537
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  shiko kete video, me eshte pergjigjur mua: Google adsense
   
 11. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje te gjitheve.
  Desha te pyes ato qe merren me Google AdSense
  Un desha te coj website tim per aplikim. Sa dit mund te vonoj? Dhe cfare kushtesh kerkon ajo ne 2020? Mundet dikush te me tregoj disa hapa qe ti ndjek per te me pranuar website. Pasi account e kam te approvuar vetem website me mungon.
  www.Secretway.site
   
 12. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  Une po e pres me ardh kodi per verifikim me post
  I pari nuk erdhi tash pe pres te dytin
  Nqf nuk vjen edhe i dyti qfar ndodh
  Kush me tregon ???
   
 13. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,302
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Atehere mund te perdoresh alternativa te tjera. Sipa artikullit verifikimi i Adsense shkruhet:
   
  arditiii pëlqen postimin.
 14. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  E kom edhe une nje pyetje, nese deshiron qe paret e adsense me i dergu ne kartel te payoneer, Qka duhet me ba gjat aplikimit?
  ?
   
 15. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Mos prit me ta sjell te shpia, duhet te ikesh te posta e qytetit edhe thuaj qe me ka ardhur 1 leter ne zarf nga jashte shtetit, thats it.
   
  bthaci pëlqen postimin.
 16. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,302
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ne mos gaboj duhet qe shtetin ta kesh te njejtin me ate qe ke hapur llogarine e payoneer. Pastaj nga llogarija e payoneer merr IBAN dhe vendose ne llogarine e Adsense
   
 17. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  Adresen a duhet me ja jep t'kosoves a tjeter masi me payoneer?
   
 18. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,302
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Payoneer ne cilin shtet e ke hapur?
   
 19. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  USA, e tash a duhet me ja jep naj fake address usa apo temen personale.
   
 20. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,302
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Te usa ate shtet qe ke edhe payoneer thame.
   

Shpërndaje faqen

Loading...