1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Google AdSense Aplikim

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga bthaci, 28 Prill 2020.

 1. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  A ka apliku ndonje per AdSense? Se sa mund te vonoj neqofse aplikoj?
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,147
  Pëlqimet:
  713
  Pikë nga trofetë:
  343
  Është bërë shumë vështirë. Une para dy ditësh provova dhe brenda 24 oresh me erdhi refuzimi.
   
 3. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  E kam AdSense Full approval e kam nis website qe 1 jav e 3-4 dit, akoma se ka pranu
   
 4. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  464
  Pëlqimet:
  128
  Pikë nga trofetë:
  53
  Krijo llogari ne admob dhe brenda 24H tvjen njoftimi :) dhe pstj hyr ne google adsense ! :)
   
 5. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  A kerkon pages kjo admob?
   
 6. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  464
  Pëlqimet:
  128
  Pikë nga trofetë:
  53
  Admobi esh google adsense :p e ane te admobit ti do aprovohesh ne google adsense..
   
 7. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Peo
  Problemi esht se un skam Applikacion
   
 8. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Un sapo aplikova me 1 gmail te ri. Dhe e hapa AdMob. Mbas 24 oresh si mundem ta shoh qe me esht ber aktiv AdSense?
   
 9. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  464
  Pëlqimet:
  128
  Pikë nga trofetë:
  53
  Tdel aty qe thot You account its approved!.. si ne foto:
  [​IMG]

  Google AdSense :

  [​IMG]

  Nese sta aprovojn provo ndrysho tdhenat se kshu me beheshe dhe mua ndoshta je ne blacklist ndoshta dicka tjt se di ! nese sta aprovojn ndrysho adresen pasi ta aprovojn kthehe prp adresen :) !
   
 10. Jisan

  Jisan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  4k views 0.23€ spo ja vlejka
   
 11. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  464
  Pëlqimet:
  128
  Pikë nga trofetë:
  53
  Veq njoni e ka shkarku dhe ka bo views ska tthoj ! :) se km shpernda
   
 12. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Vllai mu mE erdhi 1 , welcome to admob , getting start?
   
 13. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  464
  Pëlqimet:
  128
  Pikë nga trofetë:
  53
  A munesh nj foto ?! ne gmail duhet me dal you account it's approved !...
   
 14. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Me erdhi pergjigja nga AdSense, You need to some Issues...
   
 15. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  464
  Pëlqimet:
  128
  Pikë nga trofetë:
  53
  Me drg foto..!
   
 16. Leutrimi1

  Leutrimi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  Sqaro pak me shume. A duhet vec ta krijojme nje llogari ne admob ta leme ashtu dhe pastaj te aplikojm direkt ne adsense apo duhet edhe dicka me shume ?
   
 17. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  464
  Pëlqimet:
  128
  Pikë nga trofetë:
  53
  Po tkishte dicka me shum e kisha shkrujt ! .. por tani mos e provoni se qenka bo update!
   
 18. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje te gjithe.
  Krijova 1 account te ri ne AdSense dhe me aprovoj pa website pa asgje. A esht bere me i thjeshte aprovimi ne AdSense ne ditet e sotme?
   
 19. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,147
  Pëlqimet:
  713
  Pikë nga trofetë:
  343
  Jo eshte bere me i veshtire. Tashme me cdo domain duhet aplikuar si per here te pare.
   
 20. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pa apliku per website asgje mu hap Adsense account full acces
   

Shpërndaje faqen

Loading...