1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Google Ads Pagesa!

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga DailyTeCh, 12 Korrik 2019.

 1. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,764
  Pëlqimet:
  213
  Pikë nga trofetë:
  83
  Deshte ju pyes, nese ju ka ndodh ndokujt nga ju qe pagesen me kry google, me te ardh mesazh qe te hollat jan dergu dhe kur shkon ne bank NLB ata thon qe google nuk ka krye pagesen, kontakton google thon qe ekemi kry dhe dergojn nurmat referene ku i kan dergu te hollat por banka thot qe ka ardh raport nga google por ka ardh i zbrazet pa lek si eshte e mundur kjo, dhe nese dikush din ndonje link per kontakt ne lidhje me ket problem behet fjal per nje shum jo te vogel, parat jan te fituara ne menyre te rregullt nga youtube me video origjinale./
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,154
  Pëlqimet:
  716
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kontakto me drejtorin e bankës.
   
 3. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  267
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
  Kisha sygjeru me hap dikush nje tem rreth instant article & google ads dhe aty me i postu problemet qe keni me adsense , pasi qe 65% te temave koheve te fundit kan te bej me keto te dy.
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,154
  Pëlqimet:
  716
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mos e ngatërro google ads me Adsense.
   
 5. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  267
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
  Sa mir qe forumi ka nje antar qe se paku per replika eshte nr.1 , Mundohu te kuptosh qfar thash , seshte hera e par qe ben keso gjerash.
   
 6. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  680
  Pikë nga trofetë:
  243
  Aty tek payments i nderum e bon print ku shifet qe pagesa u dergu , me qato shko n bank sepse ktu problemi osht te banka,e nese banka nuk kryn pune shkruju supportit googles aty te feedback, plus kerkoju bankes nje raport ,sepse normal nuk guxon me ndodh kjo .
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 7. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  38
  Vallahin vlla inshalla zoti t'nihmon.

  Une prej marsit €8k nuk po mundet google me mi dergu, qka kam kuptu une seni ma i mire eshte me chek.
   
 8. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,000
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  143
  me qka i ke fitu ato 8k ? nese po dyshojn tash pi vanojn pagesat shoku
   
 9. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  Kshill prej meje : Mas miri osht me pas qasje n'llogarin e bankes online me kqyr ti online ne qofse dalin paret n'llogari e bon ni scren shot para se me shku n'bank me bo terheqjen se shum jon tu vjedh puntort e bankes kur klienti shkon me bo terheqjen duhet me jep leternjoftimin e aj puntori ose puntorja e bon terheqjen edhe i thot klientit nuk ki pare ne llogari nuk tkan dal paret n'bank e ato pare i ka marr vet... E per mos me ndodh kjo gjith hini online i kqyrni ni scren shot e boni qe kan dal paret kur te shkoni me bo terheqjen n'bank qofse te thot puntori nuk ki pare nllogari i thu mir n'rregull pe thrras policin se un kom fakte qe paret mi kan qit e kom foton scren shot... Po flas prej pervojes qe ju ka ndodh shum persona qe punojn e kan hanger i kan shku ato pare...
   
  Poshnjari dhe -K-M- pëlqejnë postimin.
 10. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  38
  Qka ta merr menja me chek a mujn bojn naj dollover ? Puntort
   
 11. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  Jo smujn se e ki chek ndor e sun thot qe sjon dal po ski nevoj me chek kur munesh edhe nqat menyr si e kom cek ma nalt..
   
 12. simpatiku_

  simpatiku_ Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  nese paret kane mberritur ne llogari normal nuk guxojne me i terheq se shume thjesht mundesh me verifikuar ate duke marre gjendjen e llogarise per nje kohe me te gjate.
  Ateher nese nje punones i nje banke e ka bere terheqjen pa miratimin tuaj ti thjesht mund te kerkosh me shum deshmi per ate transaksion dhe nenshkrimin qe nuk e ke bere ti dhe lehte zbulohet ai.
  Por qe gjithcka mund te ndodh ne Kosove e pranoj se nje punonjes i nje banke tenton te vjedh para ne nje shtet kur nuk funksionon sistemi i drejtesis.
   

Shpërndaje faqen

Loading...