1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Google about to ban Cryptocurrency ads?

Tema tek 'Lajme nga itShqip' e hapur nga Bushido King, 14 Mars 2018.

 1. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  516
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  63
  Google about to ban Cryptocurrency ads?
  Nje lajm i tille eshte shprendare, nese ndodh me google pritet qe edhe Youtube te beje ban .
   
 2. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Po sapo e ndegjova ne lajme Google ndalon reklamimin e crypto valutave duke perfshir edhe Bitcoin .
  Veprim i duhur .
   
 3. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  249
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  Google eshte nder investuesit me te medhenj te monedhes virtuale Ripple me fondacionin Google Ventures nese nuk gaboj, ndoshta keto reklama po i ndalojne ngaqe ka shume monedha virtuale qe jane scam, listohen neper wallet te dobeta e jo shume te sigurta si Yobit e mbasi arrijne nje vlere depozite e terheqin cryptovaluten nga marketi, pra skeme vjedhjeje. Tani njerezit e dine cfare jane kryptovalutat, rreziqet etj ska nevoje per shume reklama por mire eshte te informohen ne website sa me serjoze me burime te sigurta informacioni.
   
  Last edited: 14 Mars 2018
  phoenix pëlqen postimin.
 4. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,692
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  pse i duhur?
   
 5. Lenci mobile

  Lenci mobile Anëtar Aktiv

  Postimet:
  249
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
 6. Kryefaqja

  Kryefaqja Anëtar Aktiv

  Postimet:
  202
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  Monedhat dhe platformat scam po i lufton Google, sikurse Facebook!
   

Shpërndaje faqen

Loading...