1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Gmail Account Recovery Password !!!

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Riki.xh, 17 Prill 2018 në ora 00:12.

1. Riki.xh

Riki.xh Anëtar

Postimet:
    44
    Pëlqimet:
    2
    Pikë nga trofetë:
    18
    Pershendetje
    Kam nje problem rreth qasjes ne gmail nen keto kushte :
    Passwordi nuk me kujtohet pasi ka disa muaj qe e kam ndrruar -
    E kam te lidhur me verifikim permes sms ,- ne momonetin kur klikoj per rivendosje te passw, normalisht vjen nje sms code G-....,
    Pastaj kalon ne hapin tjeter ku me kerkon Muajin/vitin e krijiimit te accountit dhe ketu ngece sepse nuk mbaj mend kohen kur e kam krijuar kete llogari.

Pra , pyetja edhe a ka ndonje variant ku mund te rivendos passw te ri , per te patur qasje perseri ne te duke perdorur nr e tel. vetem.

2. Poshnjari

Poshnjari Anëtar Aktiv

Postimet:
    401
    Pëlqimet:
    67
    Pikë nga trofetë:
    38
    Nese e ke patur te vendosur atë nr tel nuk te nxiere probleme, por me sa duket ti perdore nje nr tjeter prandaj te kërkon te dhëna shtesë.

3. Riki.xh

Riki.xh Anëtar

Postimet:
    44
    Pëlqimet:
    2
    Pikë nga trofetë:
    18
    Jo numri eshte i njejti ,pra i njejti kur i eshte dhene ne krijimin e accountit.

Shpërndaje faqen

Loading...