1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Gmail Account Recovery Password !!!

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Riki.xh, 17 Prill 2018.

 1. Riki.xh

  Riki.xh Anëtar Fillestar

  Postimet:
  51
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje
  Kam nje problem rreth qasjes ne gmail nen keto kushte :
  Passwordi nuk me kujtohet pasi ka disa muaj qe e kam ndrruar -
  E kam te lidhur me verifikim permes sms ,- ne momonetin kur klikoj per rivendosje te passw, normalisht vjen nje sms code G-....,
  Pastaj kalon ne hapin tjeter ku me kerkon Muajin/vitin e krijiimit te accountit dhe ketu ngece sepse nuk mbaj mend kohen kur e kam krijuar kete llogari.

  Pra , pyetja edhe a ka ndonje variant ku mund te rivendos passw te ri , per te patur qasje perseri ne te duke perdorur nr e tel. vetem.
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,231
  Pëlqimet:
  329
  Pikë nga trofetë:
  113
  Nese e ke patur te vendosur atë nr tel nuk te nxiere probleme, por me sa duket ti perdore nje nr tjeter prandaj te kërkon te dhëna shtesë.
   
 3. Riki.xh

  Riki.xh Anëtar Fillestar

  Postimet:
  51
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Jo numri eshte i njejti ,pra i njejti kur i eshte dhene ne krijimin e accountit.
   

Shpërndaje faqen

Loading...