1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Globo Sat - Portal i ri Shqiptar

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga Bisha, 4 Qershor 2021.

  1. Bisha

    Bisha Anëtar

    Postimet:
    16
    Pëlqimet:
    5
    Pikë nga trofetë:
    3
    http://forum.globosat.gq - Forumi Globo Sat Vendodhja e të gjithë forumisteve shqiptarë
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e komunitetit Globo Sat më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë IPTV, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë.
    Ky Forum Funksionon sherben per te shperndar Kanale Falas Mbi Iptv.
     
  2. Poshnjari

    Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

    Postimet:
    2,901
    Pëlqimet:
    1,039
    Pikë nga trofetë:
    343
    Si ide e bukur por ke gjetur kohe te veshtira. Gjithsesi suksese.
     
  3. Universal

    Universal Anëtar Aktiv

    Postimet:
    365
    Pëlqimet:
    119
    Pikë nga trofetë:
    53
    Me pelqen optimizmi qe shfaq Poshnjari, po ku eshte qellimi i nje forumi qe hap?

    Hidhu nje sy forumeve dhe do e kuptosh qe eshte humbje kohe..
     
    Poshnjari pëlqen postimin.
  4. Alkeo

    Alkeo Anëtar i Njohur

    Postimet:
    912
    Pëlqimet:
    374
    Pikë nga trofetë:
    118
    Our members have made a total of 119 posts in 29 threads.
    komuniteti me i madh ne shqiperi se besoj... nje sugjerim:nuk esht mobile friendly do te sugeroja nje gje te till sepse shum persona futen nga teli... gjithesesi suksese
     
  5. .#Pr!nCe

    .#Pr!nCe Anëtar Aktiv

    Postimet:
    252
    Pëlqimet:
    62
    Pikë nga trofetë:
    28
    Ke hape faqe ne domain free .gq qe pas nje kohe kur te fillosh te gjenerosh trafik te bllokon faqen
    Forum eshte shum i pa pershtatshem per mobile
    Nuk ke ssl qertifikate

    tash nuk i di kushtet e tua ekonomike ama nese don diqka serioze me harxhine vjetore rreth 25$ mundesh me i rregullu krejt kto
    A nese e ke veq per test ajo eshte diqka tjeter
     

Shpërndaje faqen

Loading...