1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Gjuha Shqipe, pjesë e AMXMODX

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga Pjeter, 23 Qershor 2019.

 1. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  122
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  Deshta me ju njoftu një lajmë të mirë sepse pas shum kohësh edhe mundimesh për të futur edhe gjuhën shqipe në AMXMODX, më në fund është bë realitet falë një bashkëpunimi ndërmjet meje dhe një shokut dhe normal autorit të AMXX Arkshine.
  Gjuha normal jemi përpjekur që ta përkthejm në mënyrë sa më të pastër dhe me gramatikë me fjalë të pastra shqipe.

  Për ju që keni dëshir të shkarkoni gjuhën ose ju që dëshironi të përditësoni gjuhën në serverin tuaj ja vlen të shkoni në këtë link AMXMODX, dhe pastaj klikoni tek sistemi që ju e përdorni dhe zgjedheni pakon Base ose Counter Strike varësisht se cila ju duhet.
  Sa i përket linkut ne do të ju tregojm edhe linku se ku ka filluar procesi i gjuhës apo të themi kërkesa drejtuar AMXMODX dhe mbështetjes së tyre : LINKU NE GITHUB
  Për realizimin e këtij projekti madhor janë kujdesur 2 persona :
  c0d3
  CrXane

  Nëse ju vëreni gabime të natyrave të ndryshme mos hezitoni të na kontaktoni në facebook dhe do të mundohemi që ti rregullojm së bashku sa më shpejtë të jetë e mundur.
   
  KALI-ALB, exploit.al, albion65 dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...