1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Gjuha programuese python

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Rinoriem, 12 Shkurt 2020.

 1. Rinoriem

  Rinoriem Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje di te bazen e Python a mendoni se mund te gjej pune ne Prishtine qfare mendoni?
   
 2. elliot

  elliot Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  Mendoj se ne prishtin mund te gjesh nese kerkon. Un po boj gati 2-3 vjet qe programoj ne python edhe spo gjej dot pune ne shqiperi/tr
   

Shpërndaje faqen

Loading...