1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Gjithqka rreth Gjuhes Angleze

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga ahmet123, 28 Qershor 2020.

Tags:
 1. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje te gjithve, jam njohes i mir i gjuhes angleze, edhe ne te shkruar edhe ne te folur, dhe kerkoj pun gjithqka qe ka lidhje me gjuhen angleze, psh me perkthy filma ose qfare do tjeter, kush mund mem ndihmu net lajmrohet,

  Flm per mirkuptim!
   
 2. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ndonje ndihm vllazni ??
   
 3. DEVILAL

  DEVILAL Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  28
  kqyr ktu http://unitcentershpk.com/ sa e pava nket shpallje http://www.njoftime.com/showthread....nglisht-Italisht-Spanjisht-Rusisht-Frengjisht munesh me i shkru email edhe me i pyt se a ofrojn pun edhe per anglisht

  edhe kto tjerat gjithashtu:
  https://www.punajuaj.com/jobs/kerkohen-agjent-forex-italishtanglisht-spanjisht/
  https://www.punajuaj.com/jobs/operator-telefonik-anglisht/

  kta nkosov mundesh me i pyt se a ofrojn edhe per anglisht pasi per gjermanisht po
  https://speeex.com
  edhe gjithashtu i ka rrogat kogja tlarta per nkosov

  https://gjirafa.com/Shpallje/Pune/lead-generation-english-call-agent
  https://gjirafa.com/Shpallje/Pune/english-call-agent-23
  https://gjirafa.com/Shpallje/Pune/english-call-center-10
  https://gjirafa.com/Shpallje/Pune/konkurs-per-njohes-te-gjuhes-angleze
  https://www.anegino.gen.al/advertisement/AA78RO92/


  sa per online nuk tkisha sygjeru me perkthy filma e kto sene qe smunesh nashti 200-300 euro n2 3 muj mi nxerr
  edhe vetem me anglisht osht fshtir me gjet pun pasi shumica e rinis shqiptare e flasin anglishten hiq ma keq se shqipen
  munesh mja nshu 1 sy atyne ma nalt shumica apo krejt jan per call center edhe nashta tpershtatet najsen
  gjithashtu shko edhe tek fiverr.com e munesh me ofru service p.sh me shkru letra ose najsen tngjajshme, po prap kjo osht vetem freelancing edhe ski sen tsigurume
   

Shpërndaje faqen

Loading...