1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Gjithqka rreth call center.

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga Panther, 22 Qershor 2018.

 1. Panther

  Panther Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje Grupi
  Deshta me marr na shume informata per call center.
  Qysh funksionin ?
  Qfar pajisjesh duhen ?
  Etj
  Qdo informat mkish ndihmu.
  Faleminderit
   
 2. AlboX

  AlboX Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13

Shpërndaje faqen

Loading...