1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Gjithçka rreth Blue Screen Of Death (BSOD), këtu!

Tema tek 'Microsoft Windows' e hapur nga boom3rang, 20 Qershor 2011.

 1. Arsim N.

  Arsim N. Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  237
  Pikë nga trofetë:
  183
  Mesim shume i mire .
   
 2. muhameti12

  muhameti12 Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Pershendetje: A mundetndokush te me tregoj pse po kam kaq shum problem me pc sidomos me windovs a eshten emundur qe teket ndonje problem me hard disk me krrat hard disku shum per nje muj tri her esht formatue bile kapas problem edhe kur esht formatu negjysem e nderprejke instalimin e windosit pta shti nje anti virus te mir me liqens por tash eka ba te pa perdorshem kurpo startoj pomi qet shkronjat e kalterta NTSF me sekonda etjera po duhet menjeher me klikue enter perndryshe shkronjat nuk ndalen gjysem ore desha te hy edhe ne system restore nuk ma pranojke kthimin. falemderit kush mundet te jep ndonje keshill
   
 3. renaldobalaj

  renaldobalaj Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  win32k.sys e ke postu se cfare problemi ka
  a mund te ma gjesh per kete halmaci.dld se cfare problemi ka
   
 4. renaldobalaj

  renaldobalaj Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  per driveri win32k.sys e ke shpjegu se cfare este
  por a mund ta shpjegosh se cfare eshte halmacpi.dll
   
 5. labi233

  labi233 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  256
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  mesim i mire ky per blue screen of death ne windows
  nganjehere mu ka shfaq ne xp edhe nuk kom mujt me ndreq hiq mo veq me me formatu pc :D
  edhe ne win 7 paraqitet njesoj per drajvera mu ka shqaq niher mundesh me riparimin ma kollaj
   
 6. labi233

  labi233 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  256
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  muhameti12
  provo me formatu me ndonje disk tjeter
  edhe kur te formatizojsh harddiskun a po hin me quick format apo kjo tjetra normal format
  duhet me hin me normal format
   

Shpërndaje faqen

Loading...