1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

GJIKO Facebook Cover | HM Creative

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga sp0nTeX, 4 Tetor 2014.

 1. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,516
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Pershendetje antar te IT Shqip.
  Sot punova 1 facebook cover per këngtarin qe un per vete e dua shum edhe pse ska far fame t'madhe.:p
  Mendimi juaj për këtë punim.
  [​IMG]
   
  Last edited: 4 Tetor 2014
 2. ValonMehmeti

  ValonMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  53
  Mu personalisht pom pelqen, po pe shoh qe tjert skan komentu sen diqysh si met shku posht :$
   
  sp0nTeX pëlqen postimin.
 3. Tanni

  Tanni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  Edhe pom pelqen coveri, nuk kam kritika.
  Gjiko the fly boy beatin e qau :p.Edhe mu mpelqen shum sidomos Keep it calm
   
  sp0nTeX pëlqen postimin.
 4. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,516
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
 5. Heisenberg

  Heisenberg Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Spom pelqen qysh i ke kombinu ngjyrat , E kalter me vjollc n'foto , n'2 texte 2 ngjyra tndryshme me gradient po doket si ylber .
  Kompozim i mir
   
 6. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,516
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Falemderit per kritik.
  Jo gjithqka e kombinuar del mir,duhet me lujt me ngjyra qe me dal sa ma interesant 1 punim.
  Sdi qfar eksperience ki ti me dizajn por prap se prap pajtohem me ty per TEKST qe ka dal pak si " ylber " teksti posht ku ceket emri dhe mbiemri mirpo qfardo ngjyre qe i ipej tekstit prap nuk u kombinojke edhe vendosa me ja lon t'gjelbert pasiqe osht ma e kapshme per sy.Kurse per GJIKO po mendoj qe qfardo ngjyre qe i kisha jep veq e kisha prish.
  Mendimi im gjithsesi falemderit.
   
 7. Heisenberg

  Heisenberg Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kto signaturat e kto t'forumeve i kom kry nvitet 08-10 , tash punoj si ilustrus digjital si freelancer ( kom punu edhe per Nike )
   
 8. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,516
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  m'vjen mir per suksesin qe ke arrit n'ket fush mirpo per dallim nga ti un kam 2 apo 3 vite qe mirrem me dizajn dhe nuk jam shum aktiv në të veqse e kam hobi dhe punoj n'kohen e lirë ngapak.
  Sa per punimet tua jom shum kurioz me pa se qfar punime ke dhe qe ka mundsi me i postu ne forum apo me mi dergu ne PM disa prej tyre.
   
 9. Heisenberg

  Heisenberg Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  [​IMG]
  Nja prej shum punimeve qe kom
   
  Leutrimi1, LanAliu dhe sp0nTeX pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...