1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Gjenerues i ngjyrave

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga urankajtazi, 28 Dhjetor 2016.

 1. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Pershendetje.

  Ky program ben gjenerimin Random te paletave te ngjyrave.
  Kodi eshte ne Github, jeni te lire ta shikoni dhe te manipuloni me te :)

  Nuk po them qe eshte diqka perfekte, mirepo shumicen e rasteve krijon paleta te bukura.

  Github

  [​IMG]


  Shkarko: https://www.sendspace.com/file/8csavm
   
  Last edited: 28 Dhjetor 2016
  ahmet123 pëlqen postimin.
 2. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  brawoo, veq suksese.
   
 3. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Iniciativ e mire por te kisha preferu ta besh kete gjenerues per perdorim online dhe jo software.

  Gjeneruesi online mund te perdoret edhe per kompani te ndryshme edhe per dizajn.
   
 4. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Faleminderit

  Kta e krijova veq kshtu per qef jo qe merna mo me to ;)

  Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
   
 5. Vivid Pro

  Vivid Pro Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Mirë lejon të diskutuar në lidhje me atë mik.
   
 6. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  216
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nuk është më I vlefshëm?
   
 7. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...