1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

GIVEAWAY aplikacion Android per telefon!

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga Mr darki, 9 Shkurt 2020.

 1. Mr darki

  Mr darki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje!

  Ashtu si dhe shkruajtur me larte, po nderrmarim krijim e nje aplikacioni vetem per Android plotesisht falas!

  Ky lloj promocioni zhvillohet ne Instagram dhe kush deshiron te jete pjese:
  https://www.instagram.com/p/B8T_57SgEL8/

  Kritieri i vetem eshte qe aplikacion te jete informativ ose shume pak dinamik.. kafe bar, restorant... etjr etjr!

  Ju merrni te gjitha te drejtat e autorit!

  Gjithe te mirat!
   
  @science dhe Universal pëlqejnë postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,820
  Pëlqimet:
  547
  Pikë nga trofetë:
  293
  O lale kjo nuk quhet GIVEAWAY por llotari ose shorte. Mos ginjeni kote njerëzimin.
   
 3. Mr darki

  Mr darki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Duke pare tregun shqiptar dhe perdorimet me te shpeshta, do te thosha qe eshte nje giveaway vetem per nje person.

  Dhe jo vetem tregun shqiptar por gjithe bota perdor termin 'giveaway' ne llotari/shorte, te pakten ato dixhital.

  https://twitter.com/hashtag/giveaway?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^hashtag

  Pa filluar me linqe te tjera.
   

Shpërndaje faqen

Loading...