1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Giveaway 200.000 views ne IGVideo ose IGTv

Tema tek 'PHP // ASP // Python' e hapur nga InstaBot, 15 Korrik 2018.

Tags:
 1. InstaBot

  InstaBot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Prsh, kam krijuar botin tim per autoviews ku kam shume account ne te dhe sot po e shperndaj me ju kete giveaway.

  Antari i pare qe komenton fiton - 50.000 shikime ne Video
  Antari i dyte qe komenton fiton - 30.000 shikime ne video
  Antari i trete qe komenton fiton - 20.000 shikime
  Antari i katert qe komenton fiton -15.000 shikime ne video
  Antari i peste qe komenton fiton - 10.000 shikime ne video
  _ _ _ _
  Per arsye sigurie tuajen, linkun e videos dergojeni ne Inbox.
  Limiti i shikimeve qe mund te shtoj eshte 200.000

  Faleminderit .
   
  Last edited: 15 Korrik 2018
  DarKr0x pëlqen postimin.
 2. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,504
  Pëlqimet:
  387
  Pikë nga trofetë:
  138
  Besoj qe jam i pari :tearsofjoy::tearsofjoy:
   
 3. InstaBot

  InstaBot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Hahaha
   
 4. Cyb3R-Gh0sT/

  Cyb3R-Gh0sT/ Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  Une i 2ti :D . ta dergoj tani linkun ?

  Faleminderi
   
  InstaBot pëlqen postimin.
 5. Ergongashi

  Ergongashi Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  i 3 bablok nasht kajet najqka
   
  InstaBot pëlqen postimin.
 6. InstaBot

  InstaBot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Dergoje !
   
 7. InstaBot

  InstaBot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Dergojeni kur te doni !
   
 8. InstaBot

  InstaBot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  I 6,7,8,9....etj fitojn nga 2k views mos me ju ngel merak as atyne.
   
 9. Atdhe Mujaj

  Atdhe Mujaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  85
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  A bon ne vend te views me mi dergu followers
   
  InstaBot pëlqen postimin.
 10. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,504
  Pëlqimet:
  387
  Pikë nga trofetë:
  138
  Falemderit prej @InstaBot sapo mi shkoj 50k views ne insta
   
  InstaBot pëlqen postimin.
 11. Armi

  Armi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  117
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  E 6 do mi shtosh dhe mua
   
  InstaBot pëlqen postimin.
 12. InstaBot

  InstaBot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po, inbox.
   
 13. InstaBot

  InstaBot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Do e mundesoj edhe kete gje por jo sot.
   
 14. Alcoder

  Alcoder Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  A vlen akoma oferta
   
  InstaBot pëlqen postimin.
 15. InstaBot

  InstaBot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po
   
  Alcoder pëlqen postimin.
 16. Meet

  Meet Anëtar Aktiv

  Postimet:
  180
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  A vlen hala oferta vlla
   
 17. InstaBot

  InstaBot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  PO
   
  Meet pëlqen postimin.
 18. Unnamed83

  Unnamed83 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  192
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
  i sati jom une ahahha :p
   
 19. InstaBot

  InstaBot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ska rendsi i sati je thjesht eja ne inbox dhe kerko sa voews tdush :)
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 20. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  funksionon per followersa ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...