1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes GiftKarta, Mbushje tel.

Tema tek 'Shitje' e hapur nga OmeRfrom02, 17 Qershor 2019.

 1. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  246
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje Antaret e ITShqip.
  Shes GiftKarta Te Ndryshme, Itunes, Google Play, Amazon, Netflix. Steam, RiotPoints. etj,,,,
  Po ashtu shes edhe mbushje tel KS(Ipko, Zmobile),AL(Vodafone, Eagle Mobile)MK(One Vip)..
  Pagesa Vetem KryptoValuta(BTC,ETH) etj.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Pershendetje, me fal qe po nderhyje, po keto mbushjet behen hacked?
  Dmth mbushje ne vodafone , dhe cili eshte perfitimi yne? jan me lire.
  Nese po do me interesonte nese pagesa behej me paypal.
   
 3. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  246
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  Jo nuk jan hacked jan nrm legal vetem fee ka me shum se nrm sa eshte mbushja dhe pagesa vetem crypto.
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Po cfare interesi kemi ne te blejm tek ty? kur mund ta bejm nga aplikacionet bankare, BKT/Raiffaisen , ose dhe dyqanet zyrtare Telekom .
  Te uroj suksese por sme duket naj gje kushedi se cfare sepse ky eshte forum it, dhe 99% e antareve din te blejn online kan karta krediti/debiti llogari bankare etj.
   
 5. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  246
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  O plako ata e kan pagesen permes bankes ndresa une me btc
   
  immortal.boy pëlqen postimin.
 6. VerifiedUsers Overlay
  immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Sme kuptove, pse duhet te paguaj FEE tek ty, kur mund ta marrim pa fee.
  Mendove se kishte sherbim minimalisht 1-3$ me lire, qe te blenim tek ty.

  Gjithsesi kjo ishte sa per sqarim faleminderit dhe suksese ne shitje.
   
  JetmirKs dhe OmeRfrom02 pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...