1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Gift Cards Amazon/Google Play/iTunes

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Mr.Gh0$T, 13 Nëntor 2018.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  259
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shes Gift Cards per Amazon / Google Play / iTunes

  Amazon Gift Card 15$ = 10$
  Amazon Gift Card 25$ = 20$
  Amazon Gift Card 50$ = 45$
  Amazon Gift Card 60$ = 55$
  Amazon Gift Card 70$ = 65$
  Amazon Gift Card 80$ = 75$
  Amazon Gift Card 90$ = 85$
  Amazon Gift Card 100$ = 95$

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Google Play Gift Card 15$ = 10$
  Google Play Gift Card 25$ = 20$
  Google Play Gift Card 50$ = 45$
  Google Play Gift Card 60$ = 55$
  Google Play Gift Card 70$ = 65$
  Google Play Gift Card 80$ = 75$
  Google Play Gift Card 90$ = 85$
  Google Play Gift Card 100$ = 95$

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  iTunes Gift Card 15$ = 10$
  iTunes Gift Card 25$ = 20$
  iTunes Gift Card 50$ = 45$
  iTunes Gift Card 60$ = 55$
  iTunes Gift Card 70$ = 65$
  iTunes Gift Card 80$ = 75$
  iTunes Gift Card 90$ = 85$
  iTunes Gift Card 100$ = 95$
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,428
  Pëlqimet:
  1,066
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ku i gjen keto giftcard? Jane te blera me karta krediti te vjedhura?
   
 3. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  259
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nga amazon .... Po :p
   
 4. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  259
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
 5. VerifiedUsers Overlay
  Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,235
  Pëlqimet:
  1,237
  Pikë nga trofetë:
  358
  @Mr.Gh0$T te shesesh gjera te vjedhura ne Itshqip nuk lejohet.
  Heren tjeter do te perjashtohesh, madje per nje kohe te gjate.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...