1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Gezuar Vitin e Ri 2019

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga Grenzoo, 31 Dhjetor 2018.

 1. Grenzoo

  Grenzoo Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  13
  Gezuar Vitin e Ri 2019 te gjithe antaret e forumit Qofte ky Vit per te gjithe viti i sukseseve
   
  @Alvi dhe BurimBushi pëlqejnë postimin.
 2. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  309
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  53
  O Faleminderit, gjithashtu urime tgjithve :D
   
  @Alvi pëlqen postimin.
 3. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  599
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  88
  Faleminderit, gjithashtu Gezuar Vitin E Ri te gjithe Shqipetareve kudo qe ndodhen!
   
 4. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,219
  Pëlqimet:
  1,226
  Pikë nga trofetë:
  358
  Gezuar edhe nga une, uroj qe viti tjeter te jete me i mire
   
 5. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,477
  Pëlqimet:
  400
  Pikë nga trofetë:
  178
  Flm, Gezuar vitin e ri t`gjithve..
   
 6. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  241
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  Gëzuar te gjitheve, uroj cdo zotim per 2019 te realizohet.
   
 7. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  100
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Faleminderit urime te gjitheve shqiptarve kudo qe jan viti i ri 2019
   
 8. alking1

  alking1 Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Gëzuar për shumë mote !
   
 9. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,498
  Pëlqimet:
  384
  Pikë nga trofetë:
  138
  Urime per krejt antart shpresoj qe ky vit ka me qen shum ma i mir sesa viti qe lam pas,ishalla fillimisht e kemi shneten tjerat vin kadal dale #Urime2019
   
  M.L pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...