1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Genom-X Wallpaper

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga K1XDesign, 31 Mars 2017.

 1. K1XDesign

  K1XDesign Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  E kum bo para 2 dite shpresoj qe ka me ju pelqy si fillestar qe jam :
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  urankajtazi pëlqen postimin.
 2. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Mos i thuj mo vetit fillestar me ksi dizajne :p
   
  emimer dhe K1XDesign pëlqejnë postimin.
 3. K1XDesign

  K1XDesign Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Hahahha pak sarkazem :p
   
 4. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Mire duket , me pelqen kombinimi i brushave dhe elementeve tjera , po ashtu edhe ngjyrave , suksese mos u ndal .
   

Shpërndaje faqen

Loading...