1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Garë në Graphic Design

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga sp0nTeX, 10 Korrik 2014.

 1. drini-17#

  drini-17# Anëtari i muajit III

  Postimet:
  732
  Pëlqimet:
  121
  Pikë nga trofetë:
  88
  Okay flm prej juve, e shiqova edhe kishte punime te bukura, ajo qe me pëlqej me se shumti ke ajo e boom3rang edhe PirateKS. kishte edhe tjera perveq tyre si ajo e LindiPC dhe ValonMehmeti.
  (me falni, por nuk kam qene aktiv, goxha një kohe edhe nuk kam mundur te jem ne rrjedha rreth ksaj dhe temav tjera)

  Faleminderit për mirëkuptim!! :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...