1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Gaming-Zone CS 1.6 Servers

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga d0NnnYy, 23 Mars 2020.

 1. d0NnnYy

  d0NnnYy Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18


  178.238.233.149:27015 – Kosova Public Server

  [​IMG]


  178.238.233.149:27016 Kosova Deathmatch Server

  [​IMG]

  178.238.233.149:27017 Kosova Fun/Awp Server

  [​IMG]

  178.238.233.149:27020 Kosova Server | UCP 8.5

  [​IMG]


  per me shum visit www.gaming-zone.info


   
  Pjeter pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...