1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Gaming PC 16GB DDR4, 1TB SSD Core i5-9600K

Tema tek 'Shitje' e hapur nga ano0n, 16 Mars 2021.

 1. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,070
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  83
  Çmimi:

  550 Euro
  Kam ne shitje PC-ne te re i paperdorur dhe i blere qe 2 dite. Me garancion 1 vjet ne Kosove pa Kartel Grafike

  • 16GB DDR4 3200 MHZ
  • 2TB HDD + 1TB SSD
  • CPU i5-9600K
  • ASUS PRIME Z390-P Motherboard
  • Power Supply
  • GC113 Case
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  Last edited: 16 Mars 2021

Shpërndaje faqen

Loading...