1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Gaming Banner per web

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga K1XDesign, 2 Maj 2017.

 1. K1XDesign

  K1XDesign Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kush don mun me perdor kto per gaming banner nfaqen e juj
  [​IMG]
   
 2. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,692
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  mir do ishte me shpernda edhe psd file se me shkrujt naj sen kshu siper duket sikur osht shkrujt me paint veshtir me u pershtat :v
   
  jasmin pëlqen postimin.
 3. K1XDesign

  K1XDesign Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Spo du me bo chat amo ma profesional ish kon me code me shkru permi kto ,kjo mu kon si background
   

Shpërndaje faqen

Loading...