1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Games free download

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga bicca, 6 Nëntor 2015.

 1. bicca

  bicca Anëtar Fillestar

  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  ku mund te gjej loj free dowbload per PC edhe nese nuk jan te reja nuk nuk ka lidhje :D
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,664
  Pëlqimet:
  1,147
  Pikë nga trofetë:
  243
 3. Hellbeing

  Hellbeing Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  23
  Pershendetje,

  Te kisha sygjeru torrentin. Jo vetem lojat e vjetra po edhe me te rejat. Faqet qe permbajne torrent files jane Kat ose The Pirate Bay Sidoqofte mund te perdoresh vetem njeren prej tyre pasiqe dyjat kane fame te madhe dhe mund te gjesh cdo gje.

  Sidoqofte shkarkimi i permbajtjes nga keto webfaqe eshte ilegal mirepo anashkalohet gjat tere kohes dhe duket se askush nuk e merr seriozisht shkarkimin e permbajtjeve ne keto webfaqe.

  Me t'mira :)
   
  Last edited: 12 Nëntor 2015
 4. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Code:
  http://www.skidrowgames.net/
   
 5. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
  Sa per me shkarku Lojra e ke kete:

  http://oceanofgames.com

  Punojn 100%.

  Kerkoj Falje sepse eshte Kundër Rregullores.

  Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
   
 6. kelvin

  kelvin Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  si mund ta shkarkoj playstation 3 ne pc===windows 7 home premium
   
 7. Mooney

  Mooney Anëtar

  Postimet:
  34
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Code:
  http://www.fullypcgames.net/
   
 8. kelvin

  kelvin Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mooney ky linku nuk po me funksionon, por te falemderoj per ndihmen qe me dhe....
   
 9. kelvin

  kelvin Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  si mundem ta shkarkoj playstation ne pc
   
 10. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  urankajtazi pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...