1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Games for PS4 fifa20

Tema tek 'Gaming Trailers' e hapur nga Rafet Maxhuni, 1 Dhjetor 2019.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  762
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  58
  A muna me shkarku naj loj ne ps4 e me shti me lujt a vetem me pare duhet
   
 2. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  717
  Pëlqimet:
  155
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nese din Anglisht atehere shiko njehere ketu:
   

Shpërndaje faqen

Loading...