1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

GameMonitor

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga und3rc00d3, 3 Prill 2020.

 1. und3rc00d3

  und3rc00d3 Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  3
  GameMonitor.aL v1.1

  Përshendetje,

  Desha tju prezantoj projektin tim te radhes GameMonitor, pra sistem per monitorim te game serverave si dhe lojtarve, shfaqja e serverave dhe lojtarve behet ne menyren me te detajuar si ne tekst poashtu dhe ne grafika, te gjith perdoruesit mund te kontaktojne mes veti permes sistemit te mesazheve.
  Gjithashtu serverave ju ofrohet edhe API.
  Serverat renditen sipas Rank dhe rank randitet sipas statistikave te lojtarve ne server.

  [​IMG]

  Per qdo ide, sygjerim, raportim, kerkes apo rregullsi mund te me kontaktoni direkt ne webfaqe ose ketu ne forum.
   
  arsimz, wolf_mc12, miraxh dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershndetje Abedin, kisha nje ide pse nuk e shtoni Opcionin me Raportu nje server per fake playra ose dikqa tjeter ilegale ?
   
  Adi-GL dhe und3rc00d3 pëlqejnë postimin.
 3. und3rc00d3

  und3rc00d3 Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje,

  Raport Server sistemi egziston.
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  Adi-GL pëlqen postimin.
 4. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  341
  Pëlqimet:
  356
  Pikë nga trofetë:
  98
  Ke nje bug tek pjesa server list page 1 2 3. po tja besh value -1 AND 1 te shfaq error.
  Boi escape perpara se te ekzekutosh mysql dhe eshte ok.

  Pjesa tjeter bukur, suksese! :)
   
  und3rc00d3 pëlqen postimin.
 5. und3rc00d3

  und3rc00d3 Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje, faleminderit per raportimin BUG u rregullua me sukses.
   
 6. und3rc00d3

  und3rc00d3 Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  3
 7. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,692
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208

Shpërndaje faqen

Loading...