1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Futja e teksit ne Video

Tema tek 'Audio dhe Video produksion' e hapur nga Thrones, 19 Janar 2016.

 1. Thrones

  Thrones Anëtar

  Postimet:
  45
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
 2. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,557
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  93
  Kto qysh pe shoh e ka bo me Camtasia Studio, ndersa mundesh me perdor edhe Sony Vegas.
   
 3. Thrones

  Thrones Anëtar

  Postimet:
  45
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  E kam Camtasia Studio, por spo shoh askun opcion. Megjithese nuk di me e perdore aq mire Camtasian.
   
 4. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,557
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  93
  T'msoj un ska problem, veq dergomi teamviewer id ne PM.
  Normal nuk bohet qaq mire si me Sony Vegas, mirepo si tek ajo e video e postuar bohet.
   
  Last edited: 19 Janar 2016
 5. Leutrimi1

  Leutrimi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  273
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  38
  Edhe me Movie Maker munesh edhe kogja leht o
   

Shpërndaje faqen

Loading...