1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

FSHINI OPSIONIN "SEEN" TEK MESAZHET NË FACEBOOK

Tema tek 'Lajme nga itShqip' e hapur nga Artin J., 25 Shtator 2016.

 1. Artin J.

  Artin J. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  28
  [​IMG]
  Me siguri keni gjetur veten në një situatë kur ju nuk e keni hapur mesazhin në Facebook vetëm që ata që ju kanë shkruar mos të vërejnë se ju e keni lexuar. Për fat të mirë, ka një zgjidhje për këtë "problem".

  Zhvilluesit kanë krijuar një mjet për Chrome të quajtur "Facebook Unseen" dhe ju mund të shkarkoni për të zgjidhur problemin në vetëm disa hapa.

  1. Shkarko "Facebook Unseen".
  2. Instalojeni.
  3. Vendosni opsionin ashtu si juve ju konvenon.

  Pas kësaj ju jeni të lirë për të lexuar mesazhet pa siklet që nuk ju keni përgjigjur menjëherë.
   
 2. Emi mer

  Emi mer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  345
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  53
  E ke provuar ti? Funksonon?? A eshte i sigurt si aplikacion???
   
 3. Artin J.

  Artin J. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  28
 4. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  149
  Pikë nga trofetë:
  53
 5. xhelil

  xhelil Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  qenka vertet diqka interesante falemderit
   
 6. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  652
  Pëlqimet:
  196
  Pikë nga trofetë:
  88
  Like Comment Share to save this kid from cancer.
   

Shpërndaje faqen

Loading...