1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Freenom Domain ERROR!

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga f0xEr, 31 Maj 2020.

 1. f0xEr

  f0xEr Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  PËRSHENDETJE!
  A DUHET TË PËRDOR VPN U.S?  Order Confirmation  Thank you for your order. You will receive a confirmation email shortly.

  Your Order Number is: 4136203347

  If you have any questions about your order, please open a support ticket from your client area and quote your order number.


  Attention!
  Some of your domains could not be registered because of a technical error. These domains have been cancelled:
   
 2. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
  Ky problem eshte shfaqur moti , me sa duket freenom nuk do jap me free domains
   
 3. Alex

  Alex Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Hap një email të ri në gmail, krijo një llogari të re në freenom dhe e merr domain e ri, KLB.
   
 4. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ky esht nje bug qe ka koh qe nga viti i kaluar.
  Une kam provuar me pc dhe celularin (iphone 5s, iphone 6) tim te hap nje domain por me dilte error.
  Pastaj e provova me celularin (huawei) e nje shokut tim edhe funksionoi.
  Esht nje stupid bug, provoje te hapesh me nje pajisje tjtr dhe shiko mo ket fat.
   
 5. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  Une veq sa e regjistrova para nje jave nje domain me freenom me ip nga kosova, nuk e di pse spo bojka te ti , po nese sbon kqyr instalo nje vpn free lidhe me usa edhe munet me bo
   

Shpërndaje faqen

Loading...