1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Freenom Domain ERROR!

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga f0xEr, 31 Maj 2020.

1. f0xEr

f0xEr Anëtar

Postimet:
    30
    Pëlqimet:
    2
    Pikë nga trofetë:
    8
    PËRSHENDETJE!
    A DUHET TË PËRDOR VPN U.S?

Order Confirmation

Thank you for your order. You will receive a confirmation email shortly.

Your Order Number is: 4136203347

If you have any questions about your order, please open a support ticket from your client area and quote your order number.

Attention!
    Some of your domains could not be registered because of a technical error. These domains have been cancelled:

2. F.Ndrecaj

F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

Postimet:
    271
    Pëlqimet:
    115
    Pikë nga trofetë:
    68
    Ky problem eshte shfaqur moti , me sa duket freenom nuk do jap me free domains

3. Alex

Alex Anëtar Fillestar

Postimet:
    58
    Pëlqimet:
    35
    Pikë nga trofetë:
    28
    Hap një email të ri në gmail, krijo një llogari të re në freenom dhe e merr domain e ri, KLB.

4. KNO3

KNO3 Anëtar Aktiv

Postimet:
    226
    Pëlqimet:
    67
    Pikë nga trofetë:
    38
    Ky esht nje bug qe ka koh qe nga viti i kaluar.
    Une kam provuar me pc dhe celularin (iphone 5s, iphone 6) tim te hap nje domain por me dilte error.
    Pastaj e provova me celularin (huawei) e nje shokut tim edhe funksionoi.
    Esht nje stupid bug, provoje te hapesh me nje pajisje tjtr dhe shiko mo ket fat.

5. KMN

KMN Anëtar Aktiv

Postimet:
    265
    Pëlqimet:
    87
    Pikë nga trofetë:
    28
    Une veq sa e regjistrova para nje jave nje domain me freenom me ip nga kosova, nuk e di pse spo bojka te ti , po nese sbon kqyr instalo nje vpn free lidhe me usa edhe munet me bo

Shpërndaje faqen

Loading...