1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Freelance ne Kosove, si te paguhem?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga zeroplus0+, 22 Mars 2020.

 1. zeroplus0+

  zeroplus0+ Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje, jam i interesuar te gjej ndonje(cfaredo) menyre se si te pranoj pagesa online. Paypal nuk e njeh Kosoven sa e di. Po mendoj me perdor Transferwise sepse po i liston bankat e Kosoves ne websajt. A ka ndonje sygjerim apo pervoje dikush qe te me ndihmoje?
   
 2. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,502
  Pëlqimet:
  608
  Pikë nga trofetë:
  243
  Ku po i liston transferwise bankat e kosoves ? Se un kom dasht me i qit paret ne kartel kosoves po mkan than se nuk e supportojn kosoven per pagesa, per mu verifiku veq po.
   
 3. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  362
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nga cila kompani ke mar pagesa si Freelance
   
 4. ano0n

  ano0n Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,067
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  83
  PayPal se njef Kosoven si shtet por lejon me qel usera prej Kosove.
  Qe 6 vjet kam account ne PayPal edhe skam pas problem, kartelen e kam te Raiffeissen Bank Kosovo edhe country Albania.
   
 5. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  550
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  ne qofte se punon me upwork, payoneer
   

Shpërndaje faqen

Loading...