1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Vend Pune Freelance anything !!

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga bi0, 30 Prill 2019.

 1. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  73
  Prsh njerz ,

  une me disa koleg si deg to komapnis ton kemi hapur edhe nje sub comapni per sherbime Outsourcing IT ( Networking , App Development , Web Development , Andorid dev , iOS dev , Java , .NET , SEO , Design , e-commerce etc....) ne po kerkojm njerz qe kan njohuri ne keto fusha ne pergjithesi puna do te paguhet si freelance
  ne marrim nje projekt e diskutojm me ju dhe me klient permes online meeting , por puna nuk mbaron ato pasi qe kemi pafund projekte . Puna eshte si te pershtatet ty mund te punoni ne zyre tona apo prej home .

  Kush eshte i interesuar te shkruaj ketu qe esht i itneresuar edhe nje CV apo nje pershkrim te leht te CV's ( emri mbiemri , mosha , aftesit , provoja , shkollimi , koha qe je i gatshem me punu etj... )

  Thanks paraprakisht :)
   
  BurimBushi dhe Elion1 pëlqejnë postimin.
 2. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  Per PHP jam i gatshum.
   
 3. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  73
  Shkruj PM njeri PHP kerkojna web based qka osht shum :)
   
 4. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje, jam i interesuar! Po te shkruaj ne PM
   
  bi0 pëlqen postimin.
 5. VerifiedUsers Overlay
  Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Iniciativ e mire, suksese gjithe antarve qe provojne te bashkepunojne.

  M'vjen mire qe ke shfrytezu forumin per me gjet kandidat qe te pershtaten,

  Cdo te mire
   
  bi0 pëlqen postimin.
 6. Mr darki

  Mr darki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  162
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje, ne nuk jemi nje individe por nje agjenci, nese ke deshire per nje bashkepunim kur keni shume pune, me njofto!
   
 7. Lekosta

  Lekosta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  43
  a bon me apliku une :p
   
 8. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  73
  PM e diskutojna :)

  sure bro :D
   
 9. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  988
  Pëlqimet:
  690
  Pikë nga trofetë:
  173
  Suksese inciative e mire.
   

Shpërndaje faqen

Loading...