1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

FREE VPS Falas per 1 muaj !

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga JetmirKs, 30 Mars 2022.

 1. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  239
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  Last edited by a moderator: 30 Mars 2022
  Slumerican pëlqen postimin.
 2. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  402
  Pëlqimet:
  104
  Pikë nga trofetë:
  53
  per klientet nga kosova nuk vlen kjo, sepse hetzner pranon vetem shtet qe jan ne iso 9001, kurse kosova per fat tkeq nuk osht.
   
 3. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  239
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  Une jam nga Kosova edhe vetem shtetin e kom zgjedh Albania !
  Tani te verifikimi qe ta kekrojn figuron edhe shteti i Kosoves!
   

Shpërndaje faqen

Loading...