1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Free Tool i mire per website?

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga larilari, 6 Shtator 2020.

Tags:
 1. larilari

  larilari Anëtar Fillestar

  Postimet:
  60
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  Prsh. https://quillbot.com/ eshte nje tool qe rirendit fjalet dhe ndryshon fjalet me sinonime ne nje fjali. Keshtu qe mund te merrni materialin nga ndonje site dhe ta ndryshoni me quillbot. Punon vetem ne gjuhen angleze.
   
  boni, NANO dhe Bilal pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...