1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Free Tool i mire per website?

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga larilari, 19 Gusht 2020.

 1. larilari

  larilari Anëtar Fillestar

  Postimet:
  60
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ky eshte nje tool qe lejon search engine-ve ta din se eshte bere nje ndryshim ne website.
  Pingomatic
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,813
  Pëlqimet:
  1,001
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kjo ka qene nje vegel e mire, por nuk mendoj se ka me vlera tashme. Kjo pasi motoret e kerkimeve perdorin toolsat e vete.
   
  D3LL4 dhe @science pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...