1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Free Programming Projects

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga SherifSheremetaj, 24 Gusht 2018.

 1. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
  Përshendetje #ITSHQIP,
  I kam publikuar disa prej projekteve te mia fillestare në GITHUB qe I kam pas zhvillu para disa kohe
  projektet janë të zhvilluara me këto teknologji : HTML , CSS ,JS , PHP , Java ,C# , MySQL .
  Nuk janë diqka të nivelit super të naltë sepse kur I kam zhvillu nuk kam pas as vet shumë experience , mirepo munden te ju ndihmojnë sidomos atyre qe janë beginner në programim .
  Projektet I keni në këtë URL : https://github.com/sherifsheremetaj
  Gjithë të mirat !
   
  Alkeo, Taboo, Mr.Gh0$T dhe 5 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  437
  Pëlqimet:
  110
  Pikë nga trofetë:
  53
  Cfare mund te bejme me keto projekte?
   
 3. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  E kane ne description per cfare sherbejne ndoshta nuk e ke pare
   
 4. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  437
  Pëlqimet:
  110
  Pikë nga trofetë:
  53
  nuk
  gabimim im ne pyetje. Ne fakt e kisha llafin te licensa se cfare mund te bejme a mund ti perdorim per inkorporim ne projektet tona ti shesim apo modifikojme
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 5. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  690
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  58
  keto jan template te thjeshta per web keto ju duhet ti merrni e ti futni ne hostin edhe nje admin panel me gjet e me lidh me php sql keto sjan te gatqme per host ka pune shume ketu se php seshte perdorur mbrendi vetem emertimi i filave nga jasht jan me php
   
 6. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
  Përshendetje krejt kto projektet janë Open Source dmth mundeni me i perdorë per qellime te juaja
   
  p3n7357 pëlqen postimin.
 7. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
  Projektet qe janë me php kanë te inkorporuar edhe PHP kod e jo vetem emertim varësisht prej qellimit te projektit.
  Siç po shihet shumica e projekteve janë me C# dhe e kanë të integruar edhe pjesën e databazes MySQL
   

Shpërndaje faqen

Loading...