1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Free Internet Albania/Kosove/Greqi

Tema tek 'Android' e hapur nga Alkeo, 1 Tetor 2017.

 1. Klodianos

  Klodianos Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Flm sh
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 2. Dustyrosa

  Dustyrosa Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1

  A do net ose leke ne tel ne fillim pasi mua nk po me lidhet. E provova me wifi u lidh. Sa e mbylla wifi-n dhe e provova prap me mobile data nk lidhet.
   
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  462
  Pëlqimet:
  131
  Pikë nga trofetë:
  53
  Universal dhe Klodianos pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...