1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Free bonusa kerkoj falje admin qekam postu gabim

Tema tek 'Depo' e hapur nga Prishtina1974, 24 Shkurt 2019.

 1. Prishtina1974

  Prishtina1974 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. senti

  senti Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
  ca eshte pse nuk e shphegon ? sepse spam komplet me duket,
   

Shpërndaje faqen

Loading...