1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Foto-

Tema tek 'Kërkesat e Plotësuara' e hapur nga Senadd, 20 Korrik 2013.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Senadd

  Senadd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  147
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kjo logo qe e shihni ne foto . un dua ta vendoj ne FOTO po kur po e vendoj po del me bardh permas me prapavi ..
  Si mund ta bej ose a ka dikush qe mundet ta merr ta hek prapavijen dhe te ma dergon foton qe te jesin vetem shkronjat dhe logoja. FALEMINDERIT

  [​IMG]
   
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,258
  Pëlqimet:
  1,267
  Pikë nga trofetë:
  358
 3. Senadd

  Senadd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  147
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  Blero flmm shumm :) Tema mund te mbyllet :)
   
 4. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,258
  Pëlqimet:
  1,267
  Pikë nga trofetë:
  358
  Tema mbyllet dhe bartet tek Kerkesat e Plotesuara, gjithashtu herave te tjera drejtohu kategoris Kerko Dizajne.
  Faleminderit
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...