1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Foto ne iphone , batery low

Tema tek 'iOS' e hapur nga igliramaj, 1 Korrik 2018.

Tags:
 1. igliramaj

  igliramaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje .A ndikon lloji fotos me ngjyra apo sfond i bardhe apo i zi ne renien e baterise ??
  Pasi kam degjuar qe ndikon shume por nuk jam i sigurt.
  Ju Flm
   
 2. Armi

  Armi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nqs ben foto te bie bateria ska rendesi si è ben foton..nqs e le telefonin Bardh e zi rron pak m shum bateria po kur e ben me ngjyra fotot jan me ngjyra thjesht ngaqe kishe len modalita(se di si thuhet shqip) Bardh e zi te dukeshin bardh e zi..
   
  igliramaj pëlqen postimin.
 3. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,571
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
  Kjo vlen veq ne iPhone X, shkaku i xhamit te ri qe ka e jo ne paisjet me te vjetra.
   
  igliramaj pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...