1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Foto Dizajn

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga Sabri Hakuli, 21 Gusht 2015.

 1. Sabri Hakuli

  Sabri Hakuli Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. Elbunit

  Elbunit Anëtar Aktiv

  Postimet:
  243
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Krejt kto jon Action te photoshopit me 1 Click bohen qysh po munesh me e qujt si pune tonden?
   
 3. LTH05

  LTH05 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  89
  Pikë nga trofetë:
  48
  po edhe qaj kliku qe e klikon ne Action osht pun :D
   
 4. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,734
  Pëlqimet:
  694
  Pikë nga trofetë:
  243
  kto krejt actions .. ma mir ish kon me i postu edhe actions ktuu .. bile ..
  i bon download nej kush
   
 5. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,258
  Pëlqimet:
  1,267
  Pikë nga trofetë:
  358
  Per mu jon shum te mira, nuk merrna me dizajn mirpo ne pamje te par me pelqejn, se si i ka bo nuk e di!
   
 6. Sabri Hakuli

  Sabri Hakuli Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  S'pari krejt brushat e efektet i kom bo vet,
  S'dyti kerkush sju veti qfar pune jon, une ktu veq i postova.
   
 7. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,126
  Pëlqimet:
  270
  Pikë nga trofetë:
  163
  S'dyti kerkush sju veti qfar pune jon, une ktu veq i postova.[/QUOTE]
  Ky osht forum edhe kur poston diqka komentohet , per me i postu veq hajt postojj naper facebooku tu a ku ta di .
  edhe sen ske kriju vet krejt i ke download actions , brusha t gatshme ,
   
  bmwplako pëlqen postimin.
 8. Sabri Hakuli

  Sabri Hakuli Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ky osht forum edhe kur poston diqka komentohet , per me i postu veq hajt postojj naper facebooku tu a ku ta di .
  edhe sen ske kriju vet krejt i ke download actions , brusha t gatshme ,[/QUOTE]

  ok pe lojm, qysh te dush po ja boj ok?
   

Shpërndaje faqen

Loading...