1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje FORZAHORIZONT 4

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Beniidrizi, 8 Mars 2020.

 1. Beniidrizi

  Beniidrizi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje kam blere tani forza horizont 4 por deshta ta di mos din ndonjeri se si mund te boj save game 100% me gjitha veturat edhe krejt misionet e kryme se pom duhet per me bo video per yt po du me pas krejt gati po apo si ku provova 2 opsione spo funksionon e shpresoj mos din najkush mem ndihmu
  faleminderit
   
 2. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  576
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  73
 3. Beniidrizi

  Beniidrizi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  bro krejt mir kjo video po spo di pse un se kam at SAVEGAME folderin
  apo ndoshta del ma von kur tperfundosh me shum misione se un vec sa ja kam nis lojes km bo 2 misione
   
  miraxh pëlqen postimin.
 4. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  576
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  73
  pz edhe une jam mundu ne disa lojra me i bo save si psh far cry 3, 4 dhe nuk u benin.... para 2 ditesh sa kisha shkarku far cry 2 dhe para se te hapja lojen e i futa save 100% dhe funksionoi.... me duket se sduhet ta hapesh fare lojem kur e instalon, duhet ti fusesh save 100% pastaj hy ne loje qe te funksionoj mendoj.
   
  Beniidrizi pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...